prof. dr. Janez Tomažič, dr. med.
Klinika za infekcijske bolezni in vročinska stanja, UKC Ljubljana in Medicinska fakulteta, Univerza v Ljubljani
prim. Mojca Muršec, dr. med., spec. psih.
Enota za psihogeriatrijo, UKC Maribor
prof. dr. Leja Dolenc Grošelj, dr. med., spec. nevr.
Center za motnje spanja in budnosti, Klinični inštitut za klinično nevrofiziologijo, UKC Ljubljana
prof. dr. Marko Anderluh, mag. farm.
Fakulteta za farmacijo, Univerza v Ljubljani
doc. dr. Nena Kopčavar Guček, dr. med. spec. druž. med., primarijka
ZD Ljubljana in Katedra za družinsko medicno MF, UL
Aljoša Bagola
Kreativni direktor, predavatelj in knjižni avtor
Po prebolelem covidu ima kar četrtina ljudi še vsaj en mesec simptome te bolezni. Simptomi lahko vztrajajo tudi po koncu akutne faze ali pa se po bolezni šele pojavijo. Samozdravljenje je simptomatsko. Bolniki si pomagajo z nefarmakološkimi ukrepi in zdravili, ki so na voljo brez recepta. Simptomi po prebolelem covidu običajno izginejo. Če se ne izboljšajo ali se celo poslabšajo, je potreben obisk zdravnika.
Naša spletna stran uporablja piškotke za različne namene. Nujne piškotke uporabljamo zato, da omogočimo delovanje spletne strani. Ti piškotki so bili nameščeni ob vstopu na spletno stran. S sprejemom vseh piškotkov bomo na vašo napravo namestili tudi piškotke za spremljanje analitike, piškotke za oglaševanje in piškotke za družbena omrežja, ki vam bodo omogočili boljšo uporabniško izkušnjo. Več o piškotkih lahko preberete na strani Politika uporabe piškotkov.
Če se strinjate z namestitvijo vseh piškotkov, kliknite »SPREJMEM VSE PIŠKOTKE« ali pa jih uredite v »Nastavitvah«.
NASTAVITVE PIŠKOTKOV
Izberite, katere vrste piškotkov se bodo namestile na vaši napravi.
Če se strinjate z namestitvijo vseh piškotkov, kliknite »SPREJMEM VSE PIŠKOTKE«. S klikom na »Shrani mojo izbiro« boste shranili izbrane nastavitve piškotkov.
VEČ
To so piškotki, ki jih spletna stran potrebuje za pravilno delovanje in osnovne funkcionalnosti. Uporabnikom omogočajo delovanje prijaznih spletnih storitev ter osnovno uporabniško izkušnjo.
Ti piškotki omogočajo boljšo uporabniško izkušnjo ter dodatne funkcionalnosti, ki jih brez njihove uporabe ne bi mogli nuditi. Omogočajo, da spremljamo uporabo spletne strani ter jo tako izboljšujemo in nadgrajujemo.
Različna družbena omrežja za svoje pravilno delovanje vtičnikov potrebujejo piškotke, s tem omogočajo deljenje vsebin in povezovanje s prijatelji na družabnih morežjih.